1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
Brema Buz Makinesi - Endüstriyel Mutfak Servisi BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

KADIKÖY BREMA SERVİSİ

Brema markalı; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, televizyon, klima, kombi gibi evinizde veya işyerinizde kullandığınız cihazlarınız arıza yaptığında size en yakın teknik servise ulaşmak için bizi arayabilirsiniz.

Çağrı merkezimizi aradığınızda operatörlerimiz arıza kaydınızı oluşturarak, size en yakın servisi adresinize yönlendireceklerdir.

Gelen servis en çabuk şekilde cihazınıza müdahale ederek (yerinde bakım yaparak veya atölyeye alarak) cihazınızın onarımını yapacaktır.

Kadıköy ve tüm mahallerine servis yönlendiriyoruz.
Bulunduğunuz mahalleyi seçerek devam edebilirsiniz.


Acıbadem Mah. Bostancı Mah. Caddebostan Mah. Caferağa Mah. Dumlupınar Mah. Eğitim Mah. Erenköy Mah. Fenerbahçe Mah. Feneryolu Mah. Fikirtepe Mah. Göztepe Mah. Hasanpaşa Mah. Koşuyolu Mah. Kozyatağı Mah. Merdivenköy Mah. Ondokuzmayıs Mah. Osmanağa Mah. Rasimpaşa Mah. Sahrayıcedit Mah. Suadiye Mah. Zühtüpaşa Mah.
©2022 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.