1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
Brema Buz Makinesi - Endüstriyel Mutfak Servisi BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

BAKIRKÖY BREMA SERVİSİ

Brema markalı; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, televizyon, klima, kombi gibi evinizde veya işyerinizde kullandığınız cihazlarınız arıza yaptığında size en yakın teknik servise ulaşmak için bizi arayabilirsiniz.

Çağrı merkezimizi aradığınızda operatörlerimiz arıza kaydınızı oluşturarak, size en yakın servisi adresinize yönlendireceklerdir.

Gelen servis en çabuk şekilde cihazınıza müdahale ederek (yerinde bakım yaparak veya atölyeye alarak) cihazınızın onarımını yapacaktır.

Bakırköy ve tüm mahallerine servis yönlendiriyoruz.


Ataköy 1.Kısım Mah. Ataköy 2-5-6.Kısım Mah. Ataköy 3-4-11.Kısım Mah. Ataköy 7-8-9-10.Kısım Mah. Atatürk Havalimanı (Ahl) Basınköy Mah. Cevizlik Mah. Kartaltepe Mah. Osmaniye Mah. Sakızağacı Mah. Şenlik Mah. Yenimahalle Mah. Yeşilköy(Şevketiye) Mah. Yeşilyurt Mah. Zeytinlik Mah. Zuhuratbaba Mah.
©2022 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.